Novinky
Zmysluplné prázdniny!

Letné online kurzy taliančiny pre deti:   termín: 15.-19. 6. 2024 (prvá časť) a 5.-9. 8. 2024 (druhá časť) čas:     denne o 10,00 hod a o 11,00 hod. cena:   50 eur/kurz   Absolvovanie oboch častí...

viac
Pripravujeme!

1. Kurz taliančiny pre turistov (marec)   Počet stretnutí: 12 Cena jednej lekcie: 8 eur    Na gramaticky nenáročných hodinách sa hravo naučíte slovíčka a frázy, ktoré sa používajú v reštaurácii, v obchode a na...

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Info

Úvod Info

Taliančina a ja...

 

 

V roku 1999 som sa rozhodla, že sa naučím po taliansky, pretože ma vždy zaujímali iné jazyky a kultúry. Neskôr som jazyk Apeninského polostrova študovala na vysokej škole, používala v práci, pri oddychu a stala sa tak neoddeliteľnou súčasťou môjho života, môjho ja.

 

Neváhajte ma kontaktovať, ak niečo potrebujete preložiť alebo ste sa rozhodli, že sa aj Vy naučíte tento zvučný jazyk. Môže Vám v tom pomôcť aj moja stránka TalianskyJazyk.sk na Facebooku.

 

 

                                                                                                                 Diana