Novinky
Harmonogram kurzov

Harmonogram pripravovaných skupinových kurzov v školskom roku 2023/2024:   September  Kurz taliančiny prezenčne, dospelí                     Kurz taliančiny online, dospelí            ...

viac
Travel&Learn Grado

Aktuálne prebieha zápis do kurzu "Travel&Learn - Grado", ktorý bude prebiehať 10.7.-14.7.2023 v talianskom meste Grado. Pre viac informácií ma môžete kontaktovať mailom alebo cez Facebook: Učíme sa po taliansky.

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Info

Úvod Info

Taliančina a ja...

 

 

V roku 1999 som sa rozhodla, že sa naučím po taliansky, pretože ma vždy zaujímali iné jazyky a kultúry. Neskôr som jazyk Apeninského polostrova študovala na vysokej škole, používala v práci, pri oddychu.  

 

Neváhajte ma kontaktovať, ak niečo potrebujete preložiť alebo ste sa rozhodli, že sa aj Vy naučíte tento zvučný jazyk. Môže Vám v tom pomôcť aj moja stránka TalianskyJazyk.sk na Facebooku.

 

 

                                                                                                                 Diana