Novinky
Zmysluplné prázdniny!

Letné online kurzy taliančiny pre deti:   termín: 15.-19. 6. 2024 (prvá časť) a 5.-9. 8. 2024 (druhá časť) čas:     denne o 10,00 hod a o 11,00 hod. cena:   50 eur/kurz   Absolvovanie oboch častí...

viac
Pripravujeme!

1. Kurz taliančiny pre turistov (marec)   Počet stretnutí: 12 Cena jednej lekcie: 8 eur    Na gramaticky nenáročných hodinách sa hravo naučíte slovíčka a frázy, ktoré sa používajú v reštaurácii, v obchode a na...

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Pripravujeme!

Úvod NovinkyPripravujeme!

1. Kurz taliančiny pre turistov (marec)

 

Počet stretnutí: 12

Cena jednej lekcie: 8 eur 

 

Na gramaticky nenáročných hodinách sa hravo naučíte slovíčka a frázy, ktoré sa používajú v reštaurácii, v obchode a na pláži.

 

Nezáväzná bezplatná skúšobná hodina sa koná 21.3. a 22.3.2024.

 

 

2. Týždenný jazykový pobyt v Taliansku (máj)

 

 

Termín: 12.-17.5.2024

Miesto: Grado (Taliansko - 600 km do Bratislavy)

Cena kurzu vrátane učebnice: 200 eur

Úroveň: začiatočníci a mierne pokročilý

 

Hodiny sa konajú doobeda, poobede v rámci voľného času môžete objavovať mesto a okolie a precvičovať pri tom znalosti získané z jazykového kurzu. Počas týždňa je naplánovaný jeden organizovaný výlet mimo mesta a jeden spoločný poobedný program v meste.